• osuszanie piwnicy

    JEŚLI MASZ PROBLEM Z WILGOCIĄ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

    kontakt

Zalety technologii biodry

Technologia Biodry – bezinwazyjna izolacja pozioma obiektów budowlanych (ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz posadzek) zastępująca wszystkie obecnie znane i stosowane mechaniczne sposoby izolacji poziomej. Jej istotą są urządzenia wysokiej technologii działające sferycznie w każdych warunkach. Szczegółowy opis zawiera zakładka – Technologia Biodry: sekret działania. 

Metoda w ciągu 1-2 godzin zamyka całkowicie dostęp wody z podsiąkania kapilarnego do murów i ścian wewnętrznych obiektów oraz posadzek i podłóg. Jest jedyną metodą do zastosowania w obiektach o bardzo grubych murach (2-6mb).

Metoda jest ekologiczna, zielona, neutralna dla środowiska żywego, energooszczędna, dyskretna i w pełni odwracalna.

W ramach oferowanej usługi - opiekujemy się obiektem przez okres 2-3 lat – wykonujemy okresowe badania laboratoryjne potwierdzające zasadność i skuteczność zastosowania tej metody, badamy postępy osuszania obiektu, opracowujemy szczegółowe ekspertyzy, jednocześnie wskazując inwestorowi zalecenia, ale i sposoby rozwiązywania bieżących problemów budowlanych dot. Wilgoci, jej skutków i sposobów eliminowania.

Na skuteczność działania naszej metody dajemy inwestorowi, w imieniu szwajcarskiego producenta, 30 lat gwarancji.

Czas realizacji zadania od momentu podpisania umowy wynosi 2-3 tygodnie (pierwsze badanie kontrolne, wykonanie ekspertyzy oraz montaż urządzeń).

Przeprowadzane przez nas badania są sprawdzalne w sposób niezależny.
Firma posiada wyłączność na stosowanie tej metody na terenie polski.

Oceń swoje ściany


W tym miejscu dajemy Państwu możliwość dokonania własnej – wstępnej oceny problemów i rodzaju wilgoci, które mogą dotyczyć Waszego domu.
 

Wzrost wilgoci kapilarnej zdecydowanie wpływa na jakość naszego życia w zakresie:

> Estetyki - wilgotne ściany i wiecznie odpadające tynki są wyjątkowo nieestetyczne,
Atmosfery w domu - wilgoć w powietrzu zdecydowanie „dociąża” atmosferę domu,
Jakości powietrza - nieprzyjemny zapach stęchlizny obniża jakość powietrza, którym oddychamy,
Wysokich kosztów związanych z ogrzewaniem - wilgotne lub wręcz mokre ściany powodują, że ogrzewanie pomieszczeń trwa dłużej i co za tym idzie: drożej, a atmosfera staje się ciężka i „lepka”.

Należy pamiętać, że aby skutecznie walczyć z wilgocią i wszystkimi jej konsekwencjami, aby definitywnie rozwiązać jej problem, trzeba przede wszystkim zdefiniować jej przyczyny.

biodry

DYSTRYBUCJA
TECHNOLOGII BIODRY
W POLSCE:
BIO INNOVATIVE
TECHNOLOGY Sp. z o.o.

ADRES
Mickiewicza 4
​40-954 Katowice

KONTAKT
Informacja handlowa 
+48 505 605 905
+48 503 864 784

Informacja techniczna 
+48 600 853 161