• osuszanie piwnicy

    JEŚLI MASZ PROBLEM Z WILGOCIĄ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

    kontakt

Zalety technologii biodry

TECHNOLOGIA BIODRY – BEZINWAZYJNA IZOLACJA POZIOMA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH(ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH I WEWNĘTRZNYCH ORAZ POSADZEK) ZASTĘPUJĄCA WSZYSTKIE OBECNIE ZNANE I STOSOWANE MECHANICZNE SPOSOBY IZOLACJI POZIOMEJ. JEJ ISTOTĄ SĄ URZĄDZENIA WYSOKIEJ TECHNOLOGII DZIAŁAJĄCE SFERYCZNIE W KAŻDYCH WARUNKACH. SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAWIERA ZAKŁADKA – TECHNOLOGIA BIODRY: SEKRET DZIAŁANIA. 

METODA W CIĄGU 1-2 GODZIN ZAMYKA CAŁKOWICIE DOSTĘP WODY Z PODSIĄKANIA KAPILARNEGO DO MURÓW I ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH OBIEKTÓW ORAZ POSADZEK I PODŁÓG. JEST JEDYNĄ METODĄ DO ZASTOSOWANIA W OBIEKTACH O BARDZO GRUBYCH MURACH (2-6MB).

METODA JEST EKOLOGICZNA, ZIELONA, NEUTRALNA DLA ŚRODOWISKA ŻYWEGO, ENERGOOSZCZĘDNA, DYSKRETNA I W PEŁNI ODWRACALNA.

W RAMACH OFEROWANEJ USŁUGI - OPIEKUJEMY SIĘ OBIEKTEM PRZEZ OKRES 2-3 LAT – WYKONUJEMY OKRESOWE BADANIA LABORATORYJNE POTWIERDZAJĄCE ZASADNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ ZASTOSOWANIA TEJ METODY, BADAMY POSTĘPY OSUSZANIA OBIEKTU, OPRACOWUJEMY SZCZEGÓŁOWE EKSPERTYZY, JEDNOCZEŚNIE WSKAZUJĄC INWESTOROWI ZALECENIA, ALE I SPOSOBY ROZWIĄZYWANIA BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW BUDOWLANYCH DOT. WILGOCI, JEJ SKUTKÓW I SPOSOBÓW ELIMINOWANIA.

NA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA NASZEJ METODY DAJEMY INWESTOROWI, W IMIENIU SZWAJCARSKIEGO PRODUCENTA, 30 LAT GWARANCJI.

CZAS REALIZACJI ZADANIA OD MOMENTU PODPISANIA UMOWY WYNOSI 2-3 TYGODNIE (PIERWSZE BADANIE KONTROLNE, WYKONANIE EKSPERTYZY ORAZ MONTAŻ URZĄDZEŃ).

PRZEPROWADZANE PRZEZ NAS BADANIA SĄ SPRAWDZALNE W SPOSÓB NIEZALEŻNY.
FIRMA POSIADA WYŁĄCZNOŚĆ NA STOSOWANIE TEJ METODY NA TERENIE POLSKI.

Oceń swoje ściany


W tym miejscu dajemy Państwu możliwość dokonania własnej – wstępnej oceny problemów i rodzaju wilgoci, które mogą dotyczyć Waszego domu.
 

Wzrost wilgoci kapilarnej zdecydowanie wpływa na jakość naszego życia w zakresie:

> Estetyki - wilgotne ściany i wiecznie odpadające tynki są wyjątkowo nieestetyczne,
Atmosfery w domu - wilgoć w powietrzu zdecydowanie „dociąża” atmosferę domu,
Jakości powietrza - nieprzyjemny zapach stęchlizny obniża jakość powietrza, którym oddychamy,
Wysokich kosztów związanych z ogrzewaniem - wilgotne lub wręcz mokre ściany powodują, że ogrzewanie pomieszczeń trwa dłużej i co za tym idzie: drożej, a atmosfera staje się ciężka i „lepka”.

Należy pamiętać, że aby skutecznie walczyć z wilgocią i wszystkimi jej konsekwencjami, aby definitywnie rozwiązać jej problem, trzeba przede wszystkim zdefiniować jej przyczyny.

biodry

DYSTRYBUCJA
TECHNOLOGII BIODRY
W POLSCE:
BIO INNOVATIVE
TECHNOLOGY Sp. z o.o.

ADRES
Mickiewicza 4
​40-954 Katowice

KONTAKT
Informacja handlowa 
+48 505 605 905
+48 503 864 784

Informacja techniczna 
+48 600 853 161