Determinacja, wiara i dobre chęci, pozytywny upór – to elementy, które pozwalają przełamywać bariery i stereotypy, realizować plany i projekty. 

Tym wykazali się włodarze M. Wodzisławia Śl. i przede wszystkim Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Wodzisławiu Śląskim – Pani mgr Małgorzata BANASIAK, dla której zdrowie dzieci oraz personelu, ochrona poniesionych na szkołę nakładów finansowych oraz wygoda bezinwazyjnej technologii osuszania to najważniejsze korzyści z jej zastosowania.
W tym, bowiem zespole budynków zastosowano: BIODRY – technologię osuszania XXI wieku, technologię bezinwazyjnego działania człowieka na obiekt zagrożony podciągającą w murach wilgocią. Zalety tej ekologicznej, zielonej, energooszczędnej, dyskretnej dla otoczenia i osób metodzie, wykorzystującej prawa fizyki i potencjał ludzkiego umysły znalazły po raz kolejny uznanie.
Dla porządku podajemy, że po skorelowaniu się urządzeń, tj. po około godzinie czasu od momentu zamontowania, proces podciągania kapilarnego wilgoci został zatrzymany, rozpoczęło się samoistne osuszanie obiektu... .