SKORZYSTAJ Z TECHNOLOGII BIODRY I ZAPOMNIJ NA ZAWSZE O TYM PROBLEMIE.

Nasz technologia zapewni Państwu całkowite osuszenie obiektu i utrzymanie takiego komfortu przez kolejne lata. Nasz system jest bezobsługowy, pasywny - nie potrzebuje zasilania, dlatego nie musicie się Państwo troszczyć o wymianę baterii, a jeżeli nastąpi przerwa w dostawie prądu, to również nie będzie miało żadnego wpływu na cykl osuszania, ponieważ pobór energii dla potrzeb wysuszenia Twojego domu daje nam natura.

Technologia BIODRY jest ekologiczna i w pełni odwracalna, a to znaczy, że w żaden sposób nie wpływamy na strukturę obiektu czy skład materiału z jakiego jest wykonany. Jeżeli zrezygnują Państwo ze stosowania tej technologii, to w krótkim czasie nastąpi powrót do stanu pierwotnego, a to znaczy, że Wasze mury znowu nasiąkną wodą.
Proces osuszania dotyczy wszystkich ścian wewnętrznych i zewnętrznych.
Lata doświadczeń oraz badań pozwoliły nam na zastosowanie najnowszej technologii BIODRY w Państwa domach i skutecznego rozwiązania problemu związanego z wilgocią kapilarną.

Jeżeli maja Państwo problemy z wilgocią w swoim domu, albo jakiekolwiek wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu, nasza obsługa techniczna oceni stan Waszych murów oraz przedstawi najskuteczniejsze rozwiązanie.