Jeśli stale przebywasz – pracujesz, uczysz się, śpisz, po prostu żyjesz w zawilgoconym domu lub mieszkaniu – narażasz się na dolegliwości, które mogą stać się przyczyną wielu chorób.

Ten problem dotyczy i dzieci, i dorosłych.
Po czym poznać, że środowisko, w którym przebywasz, stanowi zagrożenie dla Twojego i Twoich bliskich zdrowia? Zastanów się, czy pytania, które Ci zadamy, dotyczą Ciebie?
Czy czujesz, stały mimo wietrzenia, przykry zapach stęchlizny? Nie tylko w pokojach, ale i w szafie z ubraniami, na ręcznikach, bieliźnie, pościeli, a nawet w butach...? Nie krępujesz się, idąc z tym "zapachem na sobie" do swoich znajomych?
Czy masz wrażenie, że wszystko, czego dotykasz ręką – wydaje się wilgotne, lepkie i nieprzyjemne?
Czy zauważyłeś, że mimo intensywnego grzania, Twoje mieszkanie nadal sprawia wrażenie chłodnego?
Czy zastanowiłeś się, dlaczego coraz częściej brakuje Ci powietrza, trudniej oddychasz, pojawiaja się zawroty i bóle głowy? Czy wstajesz rano zmęczony i zniechęcony? Czy wreszcie, zauważasz na swojej skórze niepokojące zmiany?
Czy obserwując swoje mieszkanie – ściany, rogi, miejsca za szafami, przy oknie, a nawet pod sufitem ­ zauważasz wilgotne miejsca, niekiedy już czerniejące lub pokrywające się niepokojącym nalotem?
Czy stwierdzasz, że znowu trzeba odremontować, a przynajmniej odmalować mieszkanie, mimo, że rok temu zrobiłeś kapitalny remont?
Czy mieszkasz na parterze w kamienicy lub w domu wybudowanym np. dwadzieścia lat temu lub starszym?
Jeśli, przynajmniej na część z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, wiedz, że w Twoim mieszkaniu przybył nowy – dziki lokator!!! Wprawdzie zagnieździł się w ścianach, ale skutecznie
buszuje w całym Twoim mieszkaniu!!!
Za Twoje problemy odpowiedzialna jest wilgoć z podciągania kapilarnego.
Chcesz w sposób definitywny pozbyć się tego problemu?
Odwiedź naszą stronę www.biodry.pl, by poznać szczegóły tego zjawiska lub zadzwoń pod numer natychmiastowego kontaktu: 505 605 905.

Nie zwlekaj! Nie warto tracić zdrowia!
Zespół BIODRY POLSKA